CONTACT

Autobedrijf Breman BV 

Postadres      : Postbus 16, 8280 AA Genemuiden
Bezoekadres : Klaas Fuitestraat 41-45, 8281 BX Genemuiden
Tel: (038) 38 54 750, fax: (038) 38 55 603

E-mail: info@autobreman.nl,

websites: www.autobreman.nl www.autobedrijfbreman.nl

Werkplaats
Contactpersoon: Dick Breman & Bertrick Breman
Email: dick@autobreman.nl of bertrick@autobreman.nl

Schadeherstel
Contactpersoon: William van der Weerd
Email: schade@autobreman.nl

Verkoop personen- en bedrijfsauto's
Contactpersoon: Germo Brok
Email: verkoop@autobreman.nl

Administratie
Contactpersoon: Johan Roeland
Email: johan@autobreman.nl

Magazijn
Contactpersoon: Ike Noordermeer
Email: magazijn@autobreman.nl

REWA Telecom
Contactpersoon: Nicoleta Cornoiu & Evelien Fuite
Tel.: (038) 38 57 170, fax: (038) 38 57 751
Email: telecom@autobreman.nl

REWA Trailers
Contactpersoon: Germo Brok
Email: verkoop@autobreman.nl




Merk:
Model: